Reisetoilettegarnitur 1. Hälfte 20. Jh.
aus farblosem Glas und Metall, in Originallederkoffer, etwas beschädigt
Expert: Christian Wiesinger
25.05.2016 - 16:43
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Expert: Christian Wiesinger
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 25.05.2016 - 16:43 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 19.05. - 25.05.2016 |